• ۰۲۱-۷۳۵۷

ویندوز 10 با 270 میلیون کاربر فعال

win10 ویندوز 10 با 270 میلیون کاربر فعال

ویندوز ۱۰ در فاصله‌ی ۸ ماه از زمان انتشار نسخه‌ی نهایی، توانسته بیش از ۲۷۰ میلیون کاربر فعال داشته باشد.

در خلال ماه‌های پس از عرضه‌ی ویندوز ۱۰ در قالب نسخه‌ی نهایی، شرکای سخت‌افزاری این شرکت بیش از ۵۰۰ میلیون گجت جدید مبتنی بر ویندوز ۱۰ را روانه‌ی بازار کرده‌اند.
ویندوز ۱۰ از نظر سرعت استفاده، بیشترین شتاب را در میان سایر نسخه‌های عرضه شده از این سیستم‌عامل داشته است. براساس اطلاعات ارائه شده، ویندوز ۱۰ موفق شده تا سرعت دریافت از سوی کاربران را در مقایسه با ویندوز ۷ با فاصله‌ی ۱۴۵ درصدی پشت سر بگذارد. همچنین وی به تعداد ساعاتی که گجت‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ مورد استفاده قرار گرفته، اشاره کرده، و اعلام کرد که گجت‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ بیش از ۷۵ میلیارد ساعت در طول ۸ ماه مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
در صورت نگاه به آمار تفکیکی، بیش از ۱۴ میلیون کاربر در روز اول به ویندوز ۱۰ بروزرسانی کرده‌اند. این آمار برای ماه اول، تا ماه اکتبر و تا ابتدای ژانویه شامل بروزرسانی ۷۵ میلیون، ۱۱۰ میلیون و ۲۰۰ میلیون کاربر می‌شود. وی همچنین به اپلیکیشن‌های یونیورسال نیز اشاره کرد که باعث شده تا توسعه‌دهندگان برای استفاده از این پلتفرم مشتاق‌تر باشند.
وی به امکان بروزرسانی ویندوز ۱۰ بصورت رایگان نیز به عنوان فاکتوری سازنده در جهت افزایش تعداد افرادی که از آن استفاده می‌کنند، اشاره کرده است.

منبع : zoomit arstechnica

ارتباط با شرکت

  • خيابان شريعتي- پايين تر از بهار شيراز- نبش کوچه جزايري- پ 419-طبقه 5-واحد18
  • 021-7357 ساعت پاسخگویی: 9 الی 18  پنجشنبه: 9 الی 17
  • 021-7357 داخلی 6
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد و ساماندهی

logo ویندوز 10 با 270 میلیون کاربر فعالlogo-samandehi