هدیه دو گیگابایت گوگل برای افزایش امنیت

_گوگل_برای_انجام_تنظیمات_امنیتی هدیه دو گیگابایت گوگل برای افزایش امنیت

کاربرانی که کنترل‌های امنیتی را با ورود به حساب کاربری خود در گوگل انجام دهند از دوگیگابایت فضای رایگان ذخیره‌سازی اطلاعات برخوردار می شوند.

با توجه به افزایش حملات موفق هکری حفظ امنیت در فضای مجازی به یک دغدغه مهم تبدیل شده است. این امر به روز کردن حساب‌های کاربری برای کسب اطمینان از مناسب بودن تنظیمات آنها و جلوگیری از سرقت اطلاعات را ضروری ساخته است.
گوگل به کاربران خود خدمات کنترل امنیتی رایگانی ارائه کرده و پس از تکمیل این فرایند به هر کاربر دوگیگابایت فضای اضافی کلود برای ذخیره اطلاعات اختصاص می‌دهد.
در این فرایند ابتدا آدرس ایمیل جایگزین پیش بینی شده برای هر کاربر، شماره همراه متصل به حساب وی و سوال امنیتی پیش‌بینی شده کنترل می‌شود، سپس ابزار و وسایلی که کاربر برای اتصال به حساب کاربری خود در گوگل از آنها استفاده کرده نمایش داده می‌شوند تا کاربر در مورد عدم سواستفاده اشخاص ثالث از حساب شخصیش در گوگل مطمئن شود.
در نهایت فهرستی از برنامه‌ها، سایت‌ها و ... که به حساب کاربری گوگل اشخاص متصل هستند نمایش داده می‌شود تا وی در صورت لزوم آنها را حذف کند. پس از انجام این فعالیت‌ها به کاربر دوگیگابایت فضای رایگان ذخیره سازی اطلاعات جایزه داده می‌شود.
کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانند به این آدرس مراجعه کرده و پس از ورود به حساب کاربری مراحل پیش‌بینی شده را انجام دهند.

منبع آیتنا

 

ارتباط با شرکت

  • خيابان شريعتي- پايين تر از بهار شيراز- نبش کوچه جزايري- پ 419-طبقه 5-واحد18
  • 021-7357 ساعت پاسخگویی: 9 الی 18  پنجشنبه: 9 الی 17
  • 021-7357 داخلی 6
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نماد اعتماد و ساماندهی

logo هدیه دو گیگابایت گوگل برای افزایش امنیت logo-samandehi